شما می‌توانید آثار خود را که در قالب کتاب، پایان‌نامه دفاع‌شده، مقاله منتشر‌شده و یا طرح پژوهشی مصوب است برای ما بفرستید.

بله، محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

از منظر دبیرخانه جشنواره، ثبت اثر از طرف یکی از پدیدآوران کفایت می‌کند و تفاوتی ندارد که چه کسی از میان آنها مسئولیت ثبت اثر را دارد.

در کتاب، نویسنده اول
در پایان‌نامه و رساله، دانشجو
در مقاله، نویسنده مسئول
و در طرح پژوهشی، مسئول طرح

بله، نرم افزار رسا یکی از محصولات شرکت پارس آذرخش است که به صورت تخصصی برای سازمان اسناد و کتابخانه ملی مستقر شده است.

خیر- شما می‌توانید آثاری را که منتشر شده باشند و یا تاییدیه انتشار دارند را در جشنواره شرکت دهید. برای نمونه شما می‌توانید کتاب منتشر شده یا پایان‌نامه/رساله دفاع شده را برای ما ارسال کنید و یا مقاله‌ای که از دفتر نشریه پذیرش انتشار گرفته باشد.

بله:
نرم‌افزارهای:DosLib Suite  Winpoya Suite، Winlib2000 Suite، پارس وب، دیجی لیب، افق، پورتال کتابخانه‌ای پارس‌آذرخش SIS Portal، پارس‌یار، پارس هما، رسا، نجم، آذرسا، آذرشید.

خیر، همانطور که در سوال قبل پاسخ دادیم، اولین محصولات شرکت که حتی تحت DOS بودند هم مشمول شرکت در جشنواره هستند. بنابراین از این منظر محدودتی وجود ندارد.

شما می‌توانید فایل PDF از صفحات ابتدایی کتاب (از صفحه عنوان تا پایان فهرست) را در قسمت مربوطه بارگذاری کنید و سپس با هماهنگی دبیرخانه جشنواره، نسخه چاپی را به نشانی دبیرخانه ارسال کنید.

فهرست